loading...

مرکز اپیلاسیون موهای زائد بدن

ین تفاوت که تنها یک دست تان در اپیلاسیون درگیر بوده و همین باعث دشواری و کمی دردناک تر شدن اصلاح موهای زیر بغل می شود و شاید نیاز به استفاده از بی حس کننده های

اپیلاسیون و از بین بردن موهای زائد چگونه انجام میگیرد ؟

تاج بازدید : 361 دوشنبه 17 مهر 1396 : 20:36 نظرات ()
 
 

 

آموزش صحیح اپیلاسیون با موم به اضافه مـزایـا و مـعـایـب مـوم ... www.beytoote.com/attire/cuticle/training4-added-advantages.html اپیلاسیون با موم گرم,مـزایـای موم انداختن,مـعـایـب موم انداختن,اپیلاسیون حرفه ای,اپیلاسیون حرفه ای در خانه,روشهای پاکسازی پوست,استفاده از موم داغ. چگونه در خانه اپیلاسیون کنیم | pHow.ir phow.ir › مد و زیبایی › پوست ۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱. برای انجام اپیلاسیون بلندی موهای شما در حالت ایده آل باید بین ۴ تا ۶ میلیمتر باشد. اگر موها خیلی کوتاه باشند هنگام اپیلاسیون کاملا با ریشه ... نحوه اپیلاسیون موهای زائد - اپی یار epiyar.com/اپیلاسیون-موهای-زائد/ ۴ دی ۱۳۹۵ - اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون ... و موازی پوست تان قرار داده و سعی کنید این کار را با یک حرکت انجام دهید. شیوه صحیح اپیلاسیون بدن - سماتک www.samatak.com/makeup/skin/body-waxing-right-way.html بعد از انجام اپیلاسیون و یا بند از موادی مانند witch hazel or tea tree and alovera استفاده کنید. این مواد خونهای به سطح پوست آمده را که باعث گرمی پوست میشوند و ... نحوه اپیلاسیون ناحیه تناسلی | نحوه خونه nahvekhoone.ir/نحوه-اپیلاسیون-ناحیه-تناسلی/ ۴ شهریور ۱۳۹۴ - با نزدیک شدن با سن بلوغ موهای ناحیه ی تناسلی پسران و دختران شروع به رشد می کند که از نشانه های آغاز سن بلوغ است. زدودن این موها از همان سنین ... اپیلاسیون و طریقه ی صحیح موم انداختن ناحیه ی تناسلی برای ... www.roham.ws › ... › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات پزشکي شما › پوست و مو ۲۴ دی ۱۳۹۱ - 11پست - ‏6 نویسنده شما اصلا به هیچ طریقی نمی تونی خودت به تنهایی اپیلاسیون ناحیه ی تناسلی ات رو انجام بدی مگر اینکه قبلا اینکار رو برای افراد دیگه انجام داده ... موم انداختن واژن یکی از راه های اپیلاسیون واژن | ستاره setare.com/fa/news/6141/موم-انداختن-واژن-یکی-از-راه-های-اپیلاسیون-واژن ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - موم انداختن واژن یکی از راه‌های اپیلاسیون واژن است که مزایا، عوارض و معایب خود را دارد. برای آشنایی با روش ... اپیلاسیون بدن به‌روش‌های مختلفی انجام می‌شود. استفاده از تیغ، .... طرز تهیه خانگی موم اپیلاسیون و نحوه صحیح موم انداختن ... آموزش اپیلاسیون ناحیه تناسلی با وکس در منزل • روش ... https://www.tasvirezendegi.com › آرایش و زیبایی › راز های زیبایی تمیز کردن موهای زائد ناحیه تناسلی زنان • روش صحیح اپیلاسیون ناحیه تناسلی ... که تمایل دارند وکس و اپیلاسیون ناحیه تناسلی را خودشان در منزل انجام دهند ارائه دهیم . روش صحیح اپیلاسیون موهای زائد - پرتال خبری واکنش vakonesh.com/pezeshki/hygiene-lady/روش-صحیح-اپیلاسیون-موهای-زائد/ ۷ مهر ۱۳۹۴ - در صورتی که بعد از انجام اپیلاسیون پوست را مرطوب نکنید، احتمال خشکی و التهاب آن بیشتر می شود. در صورتی که از اپیلاتورهای برقی استفاده می ... آپارات - اپیلاسیون www.aparat.com/result/اپیلاسیون آپارات - اپیلاسیون. ... روش های درمان حساسیت پوست ناشی از اپیلاسیون! مجله خبری شاهین نشان ... گلچین خنده دارترین دابسمش های یخچالی و اپیلاسیون برقی.

 

اپیلاسیون موهای زائد یکی از راه های عملی و روش ها برای نظافت موهای اضافی  در ناحیه های کوچک و بزرگ بدن میباشد . اپیلاسیون از متد های کندن موهاست یعنی موها از زیر پوست از ریشه کنده می شوند و از موثرترین روش ها برای موزدایی موقت محسوب می شود. اپیلاسیون انواع مختلفی دارد اما موم داغ متدوال ترین نوع اپیلاسیون به شمار می آید و اغلب سالن ها از این روش بهره می گیرند. استفاده از موم داغ برای اپیلاسیون در خانه کار چندان سختی نیست اما دقت کنید تا موم را زیاد داغ نکنید

اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون , فیلم آموزش اپیلاسیون

اپیلاسیون موهای زائد نواحی مختلف بدن

از آنجا که بسیاری از مطالب موجود در سطح اینترنت تنها به آموزش اپیلاسیون یک ناحیه از بدن پرداخته اند بر آن شدیم مقاله ای جامع در زمینه آموزش اپیلاسیون کل بدن تهیه کنیم تا پاسخگوی تمام نیازهای خوانندگان باشد و دیگر نیازی به سرک کشیدن به ده ها سایت مختلف برای یادگیری اپیلاسیون موهای زائد نواحی مختلف بدن نداشته باشید.

اپیلاسیون موهای بدن

آماده کردن لوازم اپیلاسیون اولین گام تهیه کیت های وکس در خانه یا موم شکر خانگی است.

اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون , فیلم آموزش اپیلاسیون

کیت های اپیلاسیون خانگی متعددی در بازار موجودند. دو مورد از مطرحترین انواع موم برای اپیلاسیون ، کیت اپیلاسیون عادی (از پد برای کشیدن موم از بدن استفاده می شود ) و کیت اپیلاسیون سخت ( خود موم خشک شده و بدون پد از روی بدن کشیده می شود ) هستند. موم عادی بهترین انتخاب برای موهای زیر بغل و پاهاست در حالی که از موم سخت برای اپیلاسیون موهای ناحیه بیکینی استفاده می شود.

مطابق دستورالعمل موجود روی بسته موم را آماده کنید. اغلب موم ها را با قرار دادن داخل مایکروویو می توان آب کرد.

اپیلاسیون پاها

قبل از موم انداختن پاها ، آنها را زیر آب گرم بگیرید تا پرز های مو بازتر شده و راحتتر کنده شوند. از این رو بسیاری پیشنهاد می کنند اپیلاسیون را به زمانی بلافاصله بعد از یک حمام داغ موکول کنید.

اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون , فیلم آموزش اپیلاسیون , اپیلاسیون پاها


بعد از اینکه موم آماده شد بوسیله اسپاتول چوبی همراه کیت ، موم را روی قسمتی از پوست بدن خود در جهت رشد موها آغشته کنید. یکی از تکه های پد را برداشته و روی موم قرار دهید سپس دست خود را محکم و در جهت رشد موها روی آن بکشید تا به خوبی به موم بچسبد.

حداکثر 10 ثانیه صبر کنید ، سپس پد را خلاف جهت رشد موها سریع بکشید. دست خود را نزدیک و موازی پوست تان قرار داده و سعی کنید این کار را با یک حرکت انجام دهید. پد را با زاویه 40 درجه به سمت کناره ها بکشید اگر به سمت بالا بکشید می تواند باعث خارش و جوش های قرمز پوستی می شود.

این مراحل را در تمامی نواحی پاهای خود تکرار کنید و موم را بیش از یک بار به همان ناحیه نزنید ( چون باعث تحریک پوست می شود ) بعد از اینکه اپیلاسیون پاها تمام شد آنها را زیر آب سرد بگیرید.

اپیلاسیون زیر بغل

فرآیند اپیلاسیون زیر بغل همانند اپیلاسیون پاهاست با این تفاوت که تنها یک دست تان در اپیلاسیون درگیر بوده و همین باعث دشواری و کمی دردناک تر شدن اصلاح موهای زیر بغل می شود و شاید نیاز به استفاده از بی حس کننده های موضعی باشد.

 

اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون , فیلم آموزش اپیلاسیون , اپیلاسیون زیر بغل


قبل از اپیلاسیون ؛ با لیف ، صابون و آب گرم زیر بغل تان را لایه برداری کنید با این کار پوست آن صاف و پرز موها باز می شود در نتیجه درد کمتری احساس می کنید. البته در مقاله ای مجزا به روش هایی که می توان درد اپیلاسیون را کاهش داد اشاره کرده ایم برای داشتن اپیلاسیون بدون درد حتما مطلب چگونه درد اپیلاسیون را کم کنیم مطالعه کنید.

 

اپیلاسیون موهای زائد زیر بغل نیاز به مهارت بالایی دارد پس تا زمانیکه مهارت کافی در این زمینه کسب نکرده اید اقدام به اپیلاسیون زیر بغل خود نکنید و این کار را به سالن اپیلاسیون بسپارید.


وقتی آماده اید وکس داغ را به سمتی که موها رشد می کنند روی زیربغل تان بکشید. اگر موها به دو سمت رشد کرده اند پس این کار را برای هر دو جهت به شکل مجزا تکرار کنید. دست تان را پشت سر خود گذاشته و بازوی خود به سمت عقب حرکت دهید تا زیر بغل تان کالا باز شود. پد اپیلاسیون را روی موم قرار داده و چند بار دست خود را محکم روی آن بکشید تا خوب به موم و موها بچسبد. حتما قسمتی از پد را آزاد بگذارید تا از آن قسمت بتوانید پد را بکشید.

10 ثانیه بعد پد را سریع در جهت خلاف رشد موها بکشید. اگر خودتان استرس دارید و از انجام این کار می ترسید از دوست صمیمی یا شوهر خود بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد.

این فرایند را مجددا برای موهای باقیمانده تکرار کنید و از روشی که در بالا گفتیم برای اپیلاسیون زیر بغل بعدی خود بهره ببرید. زیر بغل تان را با آب سرد شسته و تا چند ساعت از خوشبو کننده های زیر بغل ، مام ، عطر و اسپری بدن استفاده نکنید.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی یا اپیلاسیون بیکینی

اپیلاسیون ناحیه تناسلی یا همان اپیلاسیون بیکینی شاید کمی ترسناک به نظر برسد اما روند کار همانند موزدایی دیگر قسمت های بدن است. حتما از انواع موم برای اپیلاسیون ، کیت مخصوص اپیلاسیون ناحیه تناسلی را تهیه نمایید و از موم داغ برای این قسمت استفاده کنید چون چسبندگی آن روی موهای زبر بهتر است.

عده ای دوست دارند به موهای این قسمت بدنشان شکل دهند پس قبل از شروع اپیلاسیون موهای زائد ناحیه تناسلی درمورد شکل مورد نظرتان تصمیم گیری کنید. آیا منظورتان از اپیلاسیون ناحیه بیکینی فقط موهای بیرون از خط بیکینی است ؟ شکل مثلث به آنها می دهید؟ یا به شکل یک خط راست ؟ یا می خواهید همه موها را از بیخ بکنید ؟ از بیخ کندن همه موها سخت بوده و بهتر است به سالن اپیلاسیون که اپیلاسیون کار حرفه ای دارند مراجعه کنید.

پس از تصمیم گیری درباره مقدار مویی که می خواهید تمیز کنید ، نوبت به روش اپیلاسیون ناحیه تناسلی می رسد، پوست اطراف خط بیکینی تان را خوب شستشو دهید تا درد کمتری هنگام کندن موها داشته باشید. برای اینکه موم روی تخت تان نچسبد حوله ای را روی تخت پهن کنید. شاید گذاشتن آینه نزدیک خودتان کمک کننده باشد ، چون دقیقا می توانید کاری را که انجام می دهید ببینید.

روی تخت دراز کشیده و زیر سرتان بالش قرار دهید تا هنگام کار بهتر پایین را ببینید. با اسپاتولی که همراه کیت وجود دارد موم را در جهت رشد موها روی آنها بکشید. اگر از موم داغ استفاده می کنید 10 الی 15 ثانیه صبر کنید تا کمی سفت تر شود. اگر از موم سرد استفاده می کنید پد را محکم روی موم بکشید.

با یکی از دستان تان پوست خود را سفت بکشید سپس گوشه ای از پد اپیلاسیون را گرفته و با یک حرکت سریع در خلاف جهت رشد موها آن را بکشید. سعی کنید با انجام این حرکت به سمت اطراف درد کمتری خواهید داشت.

روی بخش های دیگر خط بیکینی همین روند را تکرار کنید و برای همان ناحیه دو بار این کار را انجام ندهید و برای موهای باقیمانده از موچین استفاده کنید. پس از اتمام کار از روغن بعد از اپیلاسیون برای تسکین آن و تمیز کردن موم های باقیمانده استفاده کنید. تا 24 ساعت از صابون یا ژل بدن  در این ناحیه استفاده نکنید. چون پوستی که تازه اپیلاسیون شده بسیار تحریک پذیر است.

احتمالا شما هم هنگام جستجو در گوگل برای اپیلاسیون ناحیه تناسلی متوجه شده اید که عده زیادی به دنبال آموزش اپیلاسیون واژن به شکل تصویری یا فیلم آموزش اپیلاسیون واژن هستند. به دلایل اخلاقی نمی توان فیلم اپیلاسیون ناحیه تناسلی را در سایت قرار داد اما با جستجو در یوتیوب می توانید هزاران کلیپ در این زمینه پیدا کنید.

اپیلاسیون موهای صورت

لوازم مورد نیاز را آماده کنید. موقع اپیلاسیون موهای صورت ضروریست که کیت اپیلاسیون مخصوص موهای صورت را تهیه کنید. چون پوست صورت بسیار حساس بوده و در صورت استفاده از موم اشتباه پوست صورت را شدیدا تحریک می کند.

 

اپیلاسیون موهای زائد , اپیلاسیون , آموزش اپیلاسیون , نحوه اپیلاسیون , فیلم آموزش اپیلاسیون

این مطلب را نوشته ایم چون پوست صورت شما حساسیت بیشتری دارد و اگر از شیوه ی اشتباهی برای موزدایی آن استفاده کنید به راحتی آسیب می بیند.

 

مردها باید از وکس های مخصوص صورتی استفاده کنند که برای موهای خشن تر طراحی شده اند، چون موی صورت آنها ضخیم تر است و از بین بردن آن سخت تر از موی خانم ها ست.

 

اپیلاسیون پشت لب

اپیلاسیون موهای پشت لب در در مقایسه با اپیلاسیون موهای زائد قسمت های دیگر بدن فرایند نسبتاً آسانی است. این منطقه برای خانم ها (و آقایان) یکی از معمول ترین مناطقی است که در خانه وکس می کنند.

شماره تماس برای رزرو وقت سالن زیبایی و اپیلاسیون 09124451982

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 64
 • کل نظرات : 6
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 10
 • بازدید امروز : 46
 • باردید دیروز : 18
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 143
 • بازدید ماه : 180
 • بازدید سال : 16,437
 • بازدید کلی : 80,051